Pozvánka na seminář: Těžká sláva Egona Hostovského

Městská knihovna Dobříš srdečně zve všechny zájemce na další seminář věnovaný významnému českému prozaikovi, novináři a redaktorovi Egonu Hostovskému. Akce proběhne ve dnech 9. a 10. srpna 2019 zčásti v Městské knihovně Dobříš a zčásti v Památníku Karla Čapka.

Zájemce o tento seminář zajisté potěší účast PhDr. Václava Vaňka CSc., který je mimo jiné spoluautorem publikace: Egon Hostovský. Literární dobrodružství českého židovského spisovatele ve 20. století. Dalšími pozvanými mluvčími jsou dcera Egona Hostovského literární historička, překladatelka a editorka Olga Hostovská Castiellová a herec divadla Járy Cimrmana Miloň Čepelka.

Program také obohatí prohlídka Památníku Karla Čapka ve Strži spojená s piknikem v zahradě Památníku.

Podrobný program a přihláška:

Pro podrobnější informace: knihovna.dobris@seznam.cz
Jste srdečně zváni!