Pozvánka na konferenci – Má mozek ještě šanci?

Zajímáš se o problematiku umělé inteligence? Rád píšeš? Jsi studentem denního bakalářského či magisterského programu? Zapoj se a vyhraj možnost prezentovat svůj názor na konferenci Má mozek ještě šanci?

Cílem této konference je oslovit netradiční obory, které se mohou stát hybateli umělé intelignece  v České republice.
Díky panu doc. PhDr. Richardu Papíkovi, Ph.D. se můžeš stát jedním ze čtyř řečníků zastupujících hlas studentů Informačních a knihovnických studií na konferenci konané 14. května 2019 v Praze.

Výběr potencionálích účastníků proběhne na základě odevzdné práce o rozsahu 2-3 stran formátu A4, ve které zájemci popíší svůj názor na Vztah umělé inteligence a knihovnické sféry.

Do výběru budou zařazeny  práce odevzdané do 23. 4. 2019 do 24.00 na adresu richard.papik@fpf.slu.cz. Vítězné práce pak budou prezentovány na konferenci.