Informace k zahájení výuky v ZS 2024 a k předmětu Hyde Park informačních profesionálů

Těšíme se na vás v novém semestru, který tentokrát začíná trochu komplikovaněji. Informace k aktuální situaci, kdy stále dobíhají následky povodní, najdete vždy na stránkách fakulty.

Výuka v prezenčním i kombinovaném studiu začíná v příštím týdnu, podle aktuálních informací už by dojezdnost do Opavy měla být dobrá. V případě potíží se vždy obracejte na konkrétní vyučující. Aktuální harmonogramy pro 2024/2025 naleznete na stránkách fakulty, konkrétně harmonogram akademického rokuharmonogram státních závěrečných zkoušek.

Bohužel se pro tento semestr nepodařilo zajistit zápisy do předmětu Hyde Park informačních profesionálů. Stále ale budeme usilovat o jeho zařazení. Plánujeme nyní dvě setkání, která se budou případně započítávat při zápisu předmětu v dalším semestru. Sledujte proto termíny a zachovejte našemu otevřenému formátu online setkávání nad základy i trendy oboru přízeň.