Hyde Park informačních profesionálů

Ke konci roku jsme pro vás připravili Hyde Park informačních profesionálů SPECIÁL, kdy za jedno odpoledne vyslechnete vystoupení tří odborníků, doc. Pavla Rankova, dr. Ludmily Hrdinákovéprof. Grzegorze Nieće.

Doc. Rankov bude mluvit o vědecké komunikaci, dr. Hrdináková o dětském čtenářství a prof. Nieć o česko-polských vztazích v literatuře. Dozvíte se ve zkratce výsledky jejich dlouhodobého zkoumání a zájmu, které pro projekt Open Uni shrnuli do několika přednášek, které budou akademické obci Slezské univerzity nadále dostupné.

Akce se tentokrát bude konat v hybridním formátu, online v Teams a prezenčně v prostorách Filozoficko-přírodovědecké fakulty SU (detaily upřesníme). Užijte si debatu se zahraničními hosty na Slezské univerzitě v Opavě!

LINK PRO PŘIPOJENÍ